MENU
Vstup do aukce
SPECIÁLNÍ AUKCE: COOL ART 4
5. prosince 2024 od 20:00
7. EXKLUZIVNÍ AUKCE
20. listopadu 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Staré tisky 17. - 19. století
21. listopadu 2024 od 20:00
168. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
27. listopadu 2024 od 20:00
168. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
28. listopadu 2024 od 20:00
174. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
17. listopadu 2024 od 20:00
175. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
24. listopadu 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
18. prosince 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Bronz, výška 13 cm, signováno dole, lil Franta Anýž.
> zpět na aukční výsledky
Josef Mařatka
1225. Sedící dívčí akt
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
vydraženo za:
23 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
23 100 Kč
386
11 000 Kč
285
10 000 Kč
391
9 500 Kč
285
9 000 Kč
limit (02.06.2014 21:06:12)
391
8 500 Kč
285
8 000 Kč
391
7 500 Kč
285
7 000 Kč
limit (02.06.2014 20:32:30)
234
6 800 Kč
limit (02.06.2014 20:32:31)
357
3 400 Kč
limit (02.06.2014 20:17:51)
357
3 300 Kč
105
3 200 Kč
357
3 100 Kč
105
3 000 Kč
398
2 900 Kč
255
2 800 Kč
limit (30.05.2014 17:23:57)
398
2 800 Kč
255
2 500 Kč
398