Kresba tužkou, 17x19 cm, rám, zaskleno,signováno vpravo dole a datováno 24.9.1894. Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem. Pozn.: Vzadu autorský název a přípis o pravosti díla J. Mařáka a o účasti v aukci.