Izák

69778. Mořský příboj

popis: Olej na sololitu, 32x85 cm. Signováno vlevo dole Izák 69. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen