Ivo Příleský

67903. Benátky

popis: Pastel, 43x61 cm. Signováno vpravo dole Příleský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen