Kresba, 38x27 cm. Signováno vpravo dole I. Klečka. Rám, sklo.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1927 - ?
Malíř, kreslíř, ilustrátor. Studoval kreslení na Státní grafické škole. Věnoval se užité a propagační grafice, kreslil krojované scény, ilustroval dětské knihy.