Ivo Adolf Rublič - Plachetnice v přístavu

Olej na kartonu, 65x50 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

1918, Dobrá Voda u Českých Budějovic
Student UMPRUM a ČVUT v Praze. Jeho malířskou tvorbu zasáhlo pozdní působení P. Picassa. Věnoval se figurálním motivům, portrétování, krajinářství a malbě zátiší. Ve svých dílech dokázal mistrně ztvárnit pohybové a taneční studie.

Pozn.: Malba v horní části zaprášena.

1578. Plachetnice v přístavu
Dražba ukončena:26.11.2014 20:17:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč