Ivana Lomová - Kapustové pole

Akvarel, 42x59 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1959
Malířka, grafička, keramička. Studovala na ČVUT v Praze (doc. Rybářová). Od r. 1984 ve svobodném povolání, věnuje se ilustraci, spolupracuje s časopisy a novinami a kresleným filmem. Ve volné malířské tvorbě se řadí ke grotesknímu výtvarnému žánru. Pracuje též s fotografií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

71859. Kapustové pole
Dražba ukončena:27.01.2022 23:05:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč