Ivana Brázdová - Sensuela

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno zezadu Brázdová 22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Českobudějovickou malířku Ivanu Brázdovou charakterizuje tematická rozmanitost její tvorby a malířských technik. Momentálně jsou její obrazy součástí skupinové výstavy v Číně ve Wuhanu a Zhuhai (Makowski gallery). Více než 80 obrazů bylo prodáno do soukromých sbírek nejen v tuzemsku. Účastní se také charitativních akcí. V poslední aukci, na podporu handicapovaného sportovce Jiřího Němce, byl její obraz vydražen za 26 000 Kč. Výtvarnou kreativitu využila k ilustraci svého románu Top secret, který publikovala pod pseudonymem Sensuela Perez.

92690. Sensuela
Dražba ukončena:12.04.2023 22:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč