Ivana Blašková

59767. Modrovous

popis: Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Persefona. Nerámováno.

o autorovi: Umění Ivany Blaškové je nejvíc ovlivněno evropskou malbou 17.–20. století a esoterismem. Studovala dějiny umění na University of Kent v Anglii a nyní si dělá dvouletý kurz astrologie. Převážně zkoumá nové způsoby zobrazování vizuálních metafor esoterických principů tradičními prostředky malby. Zejména astrologie a tarot jsou v její tvorbě vstupem do světa archetypů a mytologie. To reflektuje i její podpis archetypu, s kterým se nejvíc ztotožňuje – Persefona.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:33:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen