Ivana Blašková - Bez názvu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x40 cm. Signováno vpravo dole Persefona. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Umění Ivany Blaškové je nejvíc ovlivněno evropskou malbou 17.–20. století a esoterismem. Studovala dějiny umění na University of Kent v Anglii a nyní si dělá dvouletý kurz astrologie. Převážně zkoumá nové způsoby zobrazování vizuálních metafor esoterických principů tradičními prostředky malby. Zejména astrologie a tarot jsou v její tvorbě vstupem do světa archetypů a mytologie. To reflektuje i její podpis archetypu, s kterým se nejvíc ztotožňuje – Persefona.

Ivana Blašková
58656. Bez názvu
Dražba ukončena:29.04.2021 19:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 03.04.2021 13:50:01 5912