Ivana Anna Vrátná

60924. Ovocné zátiší

popis: Olej na dřevě, 34x27 cm. Signováno vpravo dole Ivana Anna Vrátná. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:50:18

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 15 000 Kč