Ivana Anna Vrátná - Ovocné zátiší

Olej na dřevě, 34x27 cm. Signováno vpravo dole Ivana Anna Vrátná. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Ivana Anna Vrátná
60924. Ovocné zátiší
Dražba ukončena:01.07.2021 19:50:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč