Ivan Hradil - Sebepoznání

Akryl na plátně, 80x120 cm. Signováno zezadu HART. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1985
"Jmenuji se Ivan Hradil, pocházím z malého chmelařského městečka Kryry. Před 39 lety se začal psát můj příběh, už jako malý chlapec jsem měl touhu se jakkoliv vyjádřit a papír a pastelky byla jasná volba, byl to můj svět kde jsem se cítil sám sebou. Postupem času malování upadalo v zapomnění a já měl jiné zájmy jako je sport a prostě puberta vzala za své. Jenže čas plynul a já měl v hlavě úplně jiné věci, ale osud to chtěl jinak a mně se doslova obrátil svět vzhůru nohama. Prošel jsem si velmi těžkou životní zkouškou, den po dni jsem hledal cestu zpět, která byla v nedohlednu a stále se mi vzdalovala. Po období ticha, prázdnoty a velké bolesti jsem se najednou začal probouzet a začal vzpomínat na to co mě dělalo šťastným a co mě jako malého chlapce naplňovalo a to bylo přenášení kousku sebe do obrazů. Životní zkoušky a život sám nám přináší mnoho výzev a já cítím, že teď ta cesta po které jdu je ta správná. Každý z nás prochází nějakou životní zkouškou, nějakou výzvou, ale právě tyto okamžiky nám umožňují růst k sebepoznání a já si uvědomil, že se vrátím zpět k malování, protože malování obrazů může být úžasným způsobem, jak se vyjádřit a objevovat svou kreativitu. Dnes už vím, že to je přesně to co mě naplňuje."

Nejdražší prodané dílo tohoto autora v aukci je 34 000 Kč.

velký formát
152535. Sebepoznání
Zbývá:0 dnů, 9 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 100 Kč