Ivan Svatoš - Všehrdova ulice na Malé Straně

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Ivan Svatoš 1997. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1953
Malíř, grafik, ilustrátor, pedagog. Studoval na výtvarné škole V. Hollara v Praze, studijně pobýval v Paříži. Zabývá se malbou, volnou a užitou grafikou. Věnuje se krajinomalbě, zvláště pohledům na architekturu a městské veduty (Praha, Brno), současné i historické. Vyučoval na soukromé výtvarné škole, založil nakladatelství, vydává poezii, kterou sám ilustruje.

128705. Všehrdova ulice na Malé Straně
Zbývá:6 dnů, 17 hodin
Konec dražby:28.11.2024 20:01:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:11 000 Kč