Ivan Svatoš - Staré zámecké schody

Olej na kartonu, 33x25 cm. Signováno vpravo dole Ivan Svatoš 2000. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1953
Malíř, grafik, ilustrátor, pedagog. Studoval na výtvarné škole V. Hollara v Praze, studijně pobýval v Paříži. Zabývá se malbou, volnou a užitou grafikou. Věnuje se krajinomalbě, zvláště pohledům na architekturu a městské veduty (Praha, Brno), současné i historické. Vyučoval na soukromé výtvarné škole, založil nakladatelství, vydává poezii, kterou sám ilustruje.

101517. Staré zámecké schody
Dražba ukončena:28.09.2023 20:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč