Ivan Svatoš - Plzeň - Střechy okolo sv. Bartoloměje

Olej na kartonu, 24x18 cm. Signováno vpravo dole Ivan Svatoš 2017. Rámováno.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1953
Malíř, grafik, ilustrátor, pedagog. Studoval na výtvarné škole V. Hollara v Praze, studijně pobýval v Paříži. Zabývá se malbou, volnou a užitou grafikou. Věnuje se krajinomalbě, zvláště pohledům na architekturu a městské veduty (Praha, Brno), současné i historické. Vyučoval na soukromé výtvarné škole, založil nakladatelství, vydává poezii, kterou sám ilustruje.

104191. Plzeň - Střechy okolo sv. Bartoloměje
Dražba ukončena:26.10.2023 22:00:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč