Ivan Šnobl - Za zábavou

Olej na plátně, 130x80 cm. Signováno vpravo dole I. Šnobl. Nerámováno.

Pozn.: Obraz pochází z cyklu Město.

o autorovi: 1951
Na aukčním trhu se jeho díla vyskytují jen zcela vyjímečně.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

top velký formát
77247. Za zábavou
Zbývá:2 dnů, 17 hodin
Konec dražby:25.05.2022 22:00:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 000 Kč