Ivan Šnobl - V dešti

Olej na desce, 70x48 cm. Signováno vlevo dole I. Šnobl 2009. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

vydraženo top
105290. V dešti
Dražba ukončena:16.11.2023 20:13:10
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč