Ivan Šnobl - Rušná třída

Olej na desce, 60x45 cm. Signováno vlevo dole I. Šnobl 2006. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

113057. Rušná třída
Dražba ukončena:28.03.2024 22:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč