Ivan Šnobl - Na tržišti

Olej na sololitu, 81x61 cm. Signováno vlevo dole I. Šnobl 77. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Dílo z cyklu Afrika.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

81041. Na tržišti
Dražba ukončena:27.07.2022 20:12:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč