Ivan Šnobl - Dialog

Olej na desce, 40,5x32 cm. Signováno vlevo dole I. Šnobl 2007. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

152645. Dialog
Zbývá:0 dnů, 12 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 600 Kč