Ivan Šnobl - Abstrakce

Olej na plátně, 110x180 cm. Signováno vlevo dole I. Šnobl 2020. Nerámováno.

Nejdelší strana: 180 cm

o autorovi: 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

velký formát
114239. Abstrakce
Zbývá:10 dnů, 3 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:16:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč