Ivan Sedliský - Rodinný portrét

Olej na plátně, 150x120 cm. Signováno vpravo dole Ivan. Olištováno.

Stav: Malba silně poškozeno, malba ve spodní části zasažena plísní a po celé spodní části poškozena.

Nejdelší strana: 153 cm

o autorovi: 1926 (Ostrava) - 1999 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

vydraženo velký formát
85170. Rodinný portrét
Dražba ukončena:27.10.2022 21:19:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč