Ivan Sedliský - Modrooká dívka

Olej na plátně, 80x145 cm. Signováno vpravo dole Ivan. Rámováno.

Nejdelší strana: 150 cm

o autorovi: 1926 (Ostrava) - 1999 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

vydraženo velký formát
99319. Modrooká dívka
Dražba ukončena:27.07.2023 21:14:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč