Ivan Preissler - Smutná krabice

Kombinovaná technika na kartonu, 115x69 cm. Signováno vzadu Preissler. Rámováno.

o autorovi: 1953-2002
Narodil se v Příbrami. Navštěvoval malířskou soukromou akademii Sotto-Messa v Madridu. Do roku 1990 žil v zahraničí. Dvacet let byl spolutvůrcem a inspirátorem světového uměleckého hnutí Mail-Art.

Ivan Preissler
60916. Smutná krabice
Dražba ukončena:01.07.2021 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.06.2021 22:21:12 512
500 Kč 30.06.2021 21:56:36 7513