Ivan Polcar - Z cyklu Vzkazy

Kombinovaná technika, 21x22 cm. Signováno vpravo dole Polcar 97. Rámováno.

Nejdelší strana: 29 cm

o autorovi: 1946

121688. Z cyklu Vzkazy
Dražba ukončena:25.08.2024 20:11:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč