Ivan Polcar - Z cyklu-Vzkazy

Kombinovaná technika, 30x23 cm. Signováno vpravo dole Ivan Polcar 99. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1946

98847. Z cyklu-Vzkazy
Dražba ukončena:16.07.2023 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč