Ivan Polcar - Z Cyklu - Vzkazy

Kombinovaná technika, 20x23 cm. Signováno vpravo dole Ivan Polcar 2003. Rámováno.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1946

83713. Z Cyklu - Vzkazy
Dražba ukončena:28.09.2022 20:25:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč