Ivan Polcar - Z cyklu - Čekání na jaro

Olej na desce, 21x22 cm. Signováno vpravo dole Ivan Polcar 97. Rámováno.

o autorovi: 1946

62415. Z cyklu - Čekání na jaro
Dražba ukončena:28.07.2021 22:12:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč