Ivan Polcar - Z Cyklu - Čas

Kombinovaná technika, 22x23 cm. Signováno vpravo dole Ivan Polcar 97. Rámováno.

o autorovi: 1946

71848. Z Cyklu - Čas
Dražba ukončena:27.01.2022 22:53:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč