Ivan Ouhel - Systém 2010

Olej na plátně, 20x20 cm. Signováno dole uprostřed I. Ouhel 10. Olištováno.

Nejdelší strana: 22 cm

o autorovi: 1945 – 2021
Narodil se v Ostravě. Večerně studoval Střední odbornou školu výtvarnou, v létech 1968 – 1974 absolvoval pražskou AVU v ateliéru Karla Součka. Výtvarně byl koloristou, zajímala ho krajina, věnoval se i figurálním kompozicím existencionálního typu. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha galeriích v Čechách i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 270 000 Kč

123666. Systém 2010
Zbývá:7 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.09.2024 21:55:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč