Ivan Ouhel - Systém 2010

Olej na plátně, 20x20 cm. Signováno dole uprostřed I. Ouhel 10. Olištováno.

Nejdelší strana: 22 cm

o autorovi: 1945 – 2021
Narodil se v Ostravě. Večerně studoval Střední odbornou školu výtvarnou, v létech 1968 – 1974 absolvoval pražskou AVU v ateliéru Karla Součka. Výtvarně byl koloristou, zajímala ho krajina, věnoval se i figurálním kompozicím existencionálního typu. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha galeriích v Čechách i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 270 000 Kč

123666. Systém 2010
Dražba ukončena:26.09.2024 22:08:46
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč