Ivan Ouhel

13068. Proměna

popis: Litografie, 28x18 cm, signováno vpravo dole Ivan Ouhel 95, volný list.

o autorovi:

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 270 000 Kč

dražba ukončena: 11.10.2017 22:19:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 500 Kč