Ivan Ouhel - Proměna

Litografie, 28x18 cm, signováno vpravo dole Ivan Ouhel 95, volný list.

o autorovi: 1945 – 2021
Narodil se v Ostravě. Večerně studoval Střední odbornou školu výtvarnou, v létech 1968 – 1974 absolvoval pražskou AVU v ateliéru Karla Součka. Výtvarně byl koloristou, zajímala ho krajina, věnoval se i figurálním kompozicím existencionálního typu. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha galeriích v Čechách i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 270 000 Kč

13068. Proměna
Dražba ukončena:11.10.2017 22:19:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:500 Kč