Olej na plátně, 25x20 cm. Signováno vpravo dole I. Ouhel 2010. Olištováno.
Nejdelší strana: 26 cm
o autorovi: 1945 – 2021
Narodil se v Ostravě. Večerně studoval Střední odbornou školu výtvarnou, v létech 1968 – 1974 absolvoval pražskou AVU v ateliéru Karla Součka. Výtvarně byl koloristou, zajímala ho krajina, věnoval se i figurálním kompozicím existencionálního typu. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha galeriích v Čechách i v zahraničí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 270 000 Kč