Ivan Mládek - Pocta Otto Wichterlovi

Pozn.: Autor litografie vytváří jen zcela výjimečně.

Nejdelší strana: 46 cm

Litografie, 26x26 cm. 4/5. Signováno vpravo dole v tisku I. Mládek a vpravo dole fixou Ivan Mládek. Rám, sklo.

o autorovi: 1942
Kreslíř, malíř, skladatel, zpěvák, textař. Studoval na VŠE v Praze. Od 60. let minulého století se zabýval malbou a kresleným humorem. Spolupracoval s časopisem Mladý svět. Společně s Jaroslavem Myslivečkem vytvářeli monumentální antiperspektivní obrazy. Společné obrazy podepisovali Josef II. Později začal Mládek své motivy realizovat v samostatné, naivisticky laděné stylizované malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

123628. Pocta Otto Wichterlovi
Zbývá:7 dnů, 6 hodin
Konec dražby:26.09.2024 21:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč