Ivan Komárek - Pod lampou

Akryl na plátně, 100x150 cm. Signováno vpravo nahoře Komárek, datováno vpravo dole 2019. Nerámováno.

Nejdelší strana: 150 cm

o autorovi: 1956
Malíř a grafik. Studoval na Střední odborné škole výtvarné a na AVU v Praze u prof. Smetany. Ústředním tématem jeho kreseb i maleb je lidská figura v nejrůznějších situacích. Ve svých obrazech používá kombinace mnoha materiálů i fotografií, plošné malby často proměňuje v trojrozměrné objekty. Zabývá se rovněž tvorbou objektů, keramickou plastikou, realizacemi v architektuře a ilustracemi. Pravidelně vystavuje doma i v cizině. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze a v mnoha dalších uměleckých institucích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

Ivan Komárek
115883. Pod lampou
Dražba ukončena:22.05.2024 20:35:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:60 000 Kč