Ivan Komárek - Manželé

Kombinovaná technika, 45x60 cm. Signováno vlevo uprostřed Komárek. Rámováno.

o autorovi: 1956
Malíř a grafik. Studoval na Střední odborné škole výtvarné a na AVU v Praze u prof. Smetany. Ústředním tématem jeho kreseb i maleb je lidská figura v nejrůznějších situacích. Ve svých obrazech používá kombinace mnoha materiálů i fotografií, plošné malby často proměňuje v trojrozměrné objekty. Zabývá se rovněž tvorbou objektů, keramickou plastikou, realizacemi v architektuře a ilustracemi. Pravidelně vystavuje doma i v cizině. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze a v mnoha dalších uměleckých institucích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

Ivan Komárek
69868. Manželé
Dražba ukončena:15.12.2021 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč