Ivan Komárek, Ctirad Stehlík, V. Novák - Soubor 3 graffických listů

Litografie, Od 24x19 cm po 42x29 cm. Signovány. Volné listy.

Ivan Komárek, Ctirad Stehlík, V. Novák
28448. Soubor 3 graffických listů
Dražba ukončena:14.03.2019 18:45:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 21.02.2019 19:26:48 4652