Ivan Bukovský - V zadumání

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2025. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

151013. V zadumání
Dražba ukončena:11.12.2025 21:02:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč