Ivan Bukovský - V oblacích

Olej na sololitu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2023. Rámováno.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

105317. V oblacích
Dražba ukončena:16.11.2023 20:44:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč