Ivan Bukovský - V naději

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na sololitu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2023. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

112986. V naději
Dražba ukončena:28.03.2024 21:42:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč