Ivan Bukovský - Úsvit

Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2005. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

95951. Úsvit
Dražba ukončena:04.06.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč