Ivan Bukovský - Samaritán

Olej na sololitu, 140x102 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2024. Rámováno.

Nejdelší strana: 143 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

vydraženo velký formát
128438. Samaritán
Dražba ukončena:20.11.2024 20:36:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:48 000 Kč