Ivan Bukovský - Rozmluva

Olej na sololitu, 70x64 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2023. Rámováno.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

152609. Rozmluva
Zbývá:0 dnů, 12 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:28:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč