Ivan Bukovský - Přítel

Olej na sololitu, 39x28 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2020. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

83994. Přítel
Dražba ukončena:29.09.2022 22:00:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč