Ivan Bukovský - Příchozí z temnot

Olej na sololitu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2023. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

107310. Příchozí z temnot
Dražba ukončena:14.12.2023 23:09:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč