Ivan Bukovský - Přátelé

Olej na sololitu, 50x35 cm. Signováno vlevo dole Bukovský 2020. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

77352. Přátelé
Dražba ukončena:26.05.2022 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč