Ivan Bukovský - Poutník

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2022. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

82483. Poutník
Dražba ukončena:31.08.2022 22:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč