Ivan Bukovský - Poutník

Nejdelší strana: 83 cm

Olej na sololitu, 68x48 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2023. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

96613. Poutník
Dražba ukončena:29.06.2023 21:07:20
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč