Ivan Bukovský - Pohled do neznáma

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na sololitu, 54x34 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2023. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

117524. Pohled do neznáma
Dražba ukončena:27.06.2024 21:42:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč