Ivan Bukovský - Na výletě

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 25. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

151111. Na výletě
Dražba ukončena:11.12.2025 22:40:07
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč