Ivan Bukovský - Na samotě u lesa

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2022. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

82667. Na samotě u lesa
Dražba ukončena:01.09.2022 22:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč